KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13051069

nr 1305 1069

Jerry McMillan

(f. 1936), USA

Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 21/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm

Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:49:00

Jerry McMillan

Läs mer om Jerry McMillan